Kdo je Vectoro?

“My jsme ti, které už nebaví tradiční marketing. Vyzkoušeli jsme něco nového a ono to funguje!”

U nás ve Vectoro jsme posedlí nejnovějšími technologiemi. Jsme mladá, dynamická firma, která se pustila do neprobádaných vod „moderního“ marketingu. Zkusili jsme to a zjistili jsme, že to opravdu funguje.

Z hobby se stala profese

Vectoro je ukázkou toho, když se koníček stane zaměstnáním. Začínali jsme nadšeným sledováním nových trendů. Poznávali jsme současné hranice marketingu. Všimli jsme si, co mají lidé rádi a za čím přirozeně jdou.

Uvědomili jsme si jednu důležitou věc…

Reklama nemusí být odpuzující. Nemusí násilně prodávat a zoufale se dožadovat pozornosti. Reklamu mohou mít lidé rádi! Mohou ji sami vyhledávat a opakovaně se k ní vracet.

Věříme, že jsme našli cestu k zákazníkovi. Cestou je rozšířená realita. Vlastní zkušenosti nás přesvědčují o tom, že tyto netradiční metody mají mocný účinek.

Co pro vás můžeme udělat?

Náš přístup k vám

Přestože jsme jedni z prvních na českém trhu v oblasti rozšířené reality, jsme „v pohodě“. To znamená, že máme rádi neformální přístup a uvolněnou atmosféru. Komunikace s námi proto není „úředním stykem“. Napište nám, co si myslíte. Napište nám všechno. Otevřená komunikace je předpokladem úspěšné spolupráce!

Těší nás, když se někdo rozhodne “být jiný”. Každý klient, který má odvahu dělat marketing jinak, než je běžné, si zaslouží naše uznání.

Chceme proto pro vás udělat co nejvíce. Slovo kvalita nepoužíváme, považujeme ho za klišé. Dobrý marketing má přinést VÝSLEDKY. To je to, co vám nabízíme. Chceme, abyste „ochutnali“ úspěch i vy!

Ve Vectoro jsme zjistili, že marketing může být zábavou.